HairShop.mk

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr

1,900.00 ден

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr

Категорија: , таг

Опис

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 500gr
Идеална за прамени, бланширање деколорација и други осветлувачки техники.
Нејзината несекојдневна формулација го намалува ризикот од иритација и чувствителност осветлува до 8 тонови.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.