HairShop.mk

ПРОФЕСИОНАЛНА БОЈА ЗА КОСА FANOLA 100ML

480.00 ден

ПРОФЕСИОНАЛНА БОЈА ЗА КОСА FANOLA 100ML

Категорија: , таг

Опис

Fanola Престиж е комплетна и иновативнa професионалнa крем боја со низок процент на амонијак, збогатена со екстракт Гинко билоба, кој нуди заштита и за косата и скалпот правејќи ја косата светла, здрава и полн со сјај за подолготрајни резултат и 100% покривност.
Гинко билоба или на латински Ginkgo biloba е најстарата билка на Земјата. Поединечни примероци од оваа билка можат да живеат и до 1000 години.
Бидејќи воопшто влијае на циркулацијата на крвта, користењето на гинко ги намалува неповолностите на стареењето.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.