HairShop.mk

24-HOUR DEODORANT BODY WASH 450ml

650.00 ден

Лосион за туширање со масло од пеперминт и сребрен цитрат.

Категорија: , таг

Опис

Лосион за туширање. Формула со сребрен цитрат кој помага во конролирање на непријатни миризби предизвикани од микроорганизмите.
Со антибактериски својства, долготраната формула комбинира масло од пеперминт и сребрен цитрат за да ја исчисти кожата од нечистотии, да испушти мириси и да ве остави да се чувствувате прочистено и ревитализирано целиот ден.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.