HairShop.mk

ALL IN ONE FACE BALM BROAD SPECTRUM SPF 15 170ml

1,050.00 ден

Балсам за лице за после бричење кој спречува иритации на кожата.

Категорија: , таг

Опис

Се во едно балсам за лице со широк спектар SPF 15.
Балсамот за после бричење помага во спречување на иритација од бричење. Балсамот за лице ги хидрира избричените делови за да се намали црвенилото и иритацијата на кожата. Иновативните состојки се борат со знаците на стареење и спречуваат појава на внатрешни влакна.
Се нанесува на лицето и вратот после бричење  или користете го како дневна хидратантна крема.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.