HairShop.mk

ALTERNATOR 100ml

900.00 ден

Спреј за флексибилна контрола.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за флексибилна контрола.
Флексибилно стилизирање кое овозможува контрола во текот на целот ден. Се нанесува еднаш, а се стилизира во било кој момент.
Се нанесува на сува или влажна коса и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.