HairShop.mk

Argan Star Regenerating Bi-Phase Conditioner 200ml

790.00 ден

Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

 

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

Ја навлажнива, расплеткува, и штити косата без да ја слепува, благодарение на специјално балансираната и лесна формула ја одвиткува косата давајќи и тон волумен и сјај. По шампонирањето водата се впива со пешкир влагата и се прска на врвовите и по должината се масира и се расчешлува и не се плакне. Добро се протресува пред употреба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.