HairShop.mk

Argan Star Regenerating Fluid 60ml

1,180.00 ден

Регенерирачки флуид со арган и кератин 60ml

 

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки флуид со арган и кератин 60ml

Го елеминира електрцитетот, правејќи ја косата мека и податна давајќи и неверојатен сјај мекос и свиленкаст ефект, ја штити косата од оксидационите процеси и формирањето на слободни радикали, навлажнувајќи ги, потхранувајќи врвовите и целокупната должина.

Да се скроти косата и да се врати природниот сјај, аплицирајте неколку капки на влажна или сува коса без да се плакне. Да се зајакне сјајот на козметичките бои се додава 3-5 мл во хемиските смеси.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.