HairShop.mk

Argan Star Regenerating Mask 1000ml

1,120.00 ден

Регенерирачка маска со арган и кератин 1000ml

 

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачка маска со арган и кератин 1000ml

Ја расплеткува и ефективно ја потхранува косата давајќи и сјај и ја прави полесна за обликување без да ја натежнува и слепува, ја штити косата и скалпот од штетното влијание на слободните радикали и од стресот на оксидационите процеси. По шампонирањето благо се впива водата со пешкир, и се аплицира маската по целата должина и врвовите, се масира и се остава 3-5минути, потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.