HairShop.mk

Argan Star Regenerating Shampoo 1000ml

1,120.00 ден

Ренерирачки шампон со арган и кератин 1000ml

Категорија: , таг

Опис

Идеално за коса коjа е често хемиски третирана

Ренерирачки шампон со арган и кератин 1000ml

Ја прочистува косата ја враќа природноста и дава сјај уште при првата употреба на шампонот. Претсавува ефективен антиоксидант и има заштитно својство против смог и атмосферските агенси . Се нанесува на влажна коса, се масира и се мие.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.