HairShop.mk

ARGANIKARE BEAUTIFYING SHAMPOO 300ml

660.00 ден

Шампон за нормално и дебело влакно.

Категорија: , таг

Опис

Ги чисти нормалните и дебели структури на косата.
Специјалното антиоксидативно дејство на q10 арантира анти-старосен ефект.
Формулиран со Luviquat Excellance, кватернерски полимер со одлични хидрантни и заштитни својства. И ја враќа влажноста и ја зголемува еластичноста на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.