HairShop.mk

ARGANIKARE MIRACLE BEAUTIFYING MASK 1000ml

1,340.00 ден

Маска за нормално и дебело влакно збогатена со арганово масло, масло од чајно дрво и q10.

Категорија: , таг

Опис

Доколку имате густа коса која често станува тешка, оваа подмладувачка маска за нормална до густа коса ќе биде совршено решение за вас.
Формулите содржат масла од арган и чајно дрво, кои помагаат да се врати еластичноста на влакното, и ја прават посјајна и помека косата.
Оваа формула е збогатена со посебен антиоксиданс q10, кој помага во спречување на стареењето на косата, ја зајакнува косата и ја прави да изгледа млада и убава долго време.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.