HairShop.mk

ARGANIKARE MIRACLE BLEND OIL 50ml

700.00 ден

Масло кое ја враќа инстант брилијантноста и сјајот, го зголемува негувањето и регенерира премногу стресна, слаба и нежна коса.

Категорија: , таг

Опис

Ја враќа инстант брилијантноста и сјајот, го зголемува негувањето и регенерира премногу стресна, слаба и нежна коса.
Аргановото масло ја враќа силата и виталноста и истовремено ја хидрира и и дава сјај на вашата коса. Маслото баобаб 100% био, богато со есенцијални масни киселини, витамин Е и витамин Ц, ја штити и ја храни косата оставајќи ја мека и свиленкаста.

УПОТРЕБА
Пред-стајлинг: за поголема заштита нанесете неколку капки на влажна коса
Пост стајлинг: да се засили сјајноста и за максимална дисциплина нанесете неколку капки на сува коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.