HairShop.mk

ARGANIKARE WHIPPED CREAM 200ml

870.00 ден

Крем-пена кондиционер.

Категорија: , таг

Опис

Крем-пена кондиционер. И дава мекост на косата и ја остава лесна и лелеава со брилијантен сјај.
Збогатен со пантенол, млечни протеини, екстракт од сончоглед и витамин Е. Помага во одржување на влажноста на косата, и дава неверојатна мекост, луксузен сјај, еластичност и ја прави свиленкаста.
Се протресува и се нанесува на сува или просушена коса со пешкир, се стилизира по желба. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.