HairShop.mk

B.TOXKARE CONTOURING CREAM 500ml

1,350.00 ден

Крем-маска која ја зголемува еластичноста, ја подхранува косата и ја хидрира.

Категорија: , таг

Опис

Ја прави косата безтежинска, ја подобрува еластичноста, ја хидрира и подхранува косата а со тоа прави подобра надворешна структура.
Активни состојки:
Хијалуронска киселина – Има способност да ја навлажни и да ја пополни слабо хидрираната коса.
Колаген – Ги корегира несовршеностите на кутикулите, давајќи и компактност и густина на косата без да ја натежне
Кератин – Ја обновува и  поправа косата, и истовремено продира во внатрешноста на влакното пополнувајќи ги уништените области на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.