HairShop.mk

B.TOXKARE REPLUMPING CREAM 200ml

820.00 ден

Крема која ги одржува и максимизира резултатите од целиот третман со B.Toxkare.

Категорија: , таг

Опис

Ги одржува и максимизира резултатите од целиот третман со B.Toxkare.
Крема збогатена со хијалуронска киселина, колаген и кератин.
Ја прави косата свилено мека и лесна за стилизирање.
Се нанесува рамномерно на должината на косата, се остава да делува 10минути и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.