HairShop.mk

Be Blode Pure Toner – Cipria 60ml

670.00 ден

Тонери дизајнирани специјално за руса, плава и светла коса.

Опис

Kомплетна линија на професионални производи со највисок квалитет, креирана за да ги задоволи потребите на руса коса. Единствените, еколошки, активни состојки без парабени, содржани во производите BE BLONDE, овозможуваат реставрација на косата и длабоко негување, гарантирајќи максимален сјај.
100% сјајна, убава коса.

Тонери дизајнирани да ги израмнат жолтите нијанси на руса коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.