HairShop.mk

Be Blonde Pastel Toner – Pastel Lilac 60ml

670.00 ден

Висококвалитетен тонер за природна руса, изветвена или осветлена коса.

Опис

Висококвалитетен тонер за природна руса, изветвена или осветлена коса.
Прогресивната и балансирана акција за тонирање ги балансира и ги неутрализира несаканите основни тонови и го подобрува сјајот.
Модуларно времетраење до максимум 6/8 миења.
Времетраењето на бојата е индикативно и може да варира според специфичните карактеристики на секој тип на коса и видот и фреквенцијата на чистење.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.