HairShop.mk

BE BLONDE PURE ILLUMINATING CONDITIONER 900ml

1,600.00 ден

Кондиционер за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.
Формулиран да дава безтежинско длабоко негување дури и на стресни и хемиски теретирани структури на коса. Ја враќа брилијантноста на косата и ја остава мека, свиленкаста, силна и здрава. Збогатен со еко-сертифициран комплекс за активен сјај и хидрирана коса. Мешавината од активни состојки ја регенерира структурата на косата гарантирајќи исклучителна еластичност.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.