HairShop.mk

BE BLONDE PURE ILLUMINATING SHAMPOO 250ml

770.00 ден

Шампон за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за осветлување на плава, шатирана или светла коса без сулфат.
Нежно ја чисти и обновува косата, идеален за сите  русокоси со структура на средна до густа коса.
Збогатен со еко-сертифициран комплек за активен сјај и хидрирана коса. Мешавината на активни состојки ја осветлува структурата на косата, гарантирајќи анти- жолто и анти-оксидирачко дејство.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.