HairShop.mk

Be Blonde Pure Toner – Caramel 60ml

670.00 ден

Тонери дизајнирани за руса, плава и светла коса.

Опис

Комплетна линија на професионални производи со највисок квалитет, креирана за да ги задоволи потребите на русата коса. Единствените, еколошки, активни состојки без парабени, содржани во производите на BE BLONDE, овозможуваат реставрација на косата и длабоко негување, гарантирајќи максимален сјај.
100% сјајна, убава коса.

Тонери дизајнирани да ги израмнат жолтите нијанси на руса коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.