HairShop.mk

BE BLONDE URE ILLUMINATING MASK 200ml

950.00 ден

Маска за плава, шатирана и светла коса.

Категорија: , таг

Опис

Интензивна надополнувачка и ултра хидратантна маска, особено за сите русокоси со структура на средна до густа коса. Формулирана за да ја остави косата лесна за чешлање, супер сјајна и здрава.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува неколку минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.