HairShop.mk

BEARD FOAM CLEANSER 70ml

1,100.00 ден

Лесна пена која брзо се апсорбира и која дава долготрајни бенефити.

Категорија: , таг

Опис

Лесна пена која брзо се апсорбира и која дава долготрајни бенефити, ја остава брадата чиста, има пријатен свеж мирис, лесно се нанесува, ја прави брадата мека, здрава и стилизирана. Може да се користи и како дезодоранс за брада.
2-4 дози се ставаат на дланките и рамномерно се распоредува на целата површина на брадата. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.