HairShop.mk

BEARD OIL 30ml

750.00 ден

Масло за брада и кожа, кое обезбедува максимална хидратација на брадата и кожата.

Категорија: , таг

Опис

Маслото за брада содржи состојки со растително потекло, збогатени со алое вера.
Витаминот Е, маслото од кајсија и маслото од јојоба се избрани за да се обезбеди максимална хидратација на кожата и брадата. Масло наменето за омекнување и давање сјај на брадата, а може да се користи и после бричење и  гарантира хидратација на сува кожа оставајќи ја мека и миризлива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.