HairShop.mk

BEARD SERUM 50ml

990.00 ден

Лесна, брзо впивачка формула базирана на масло и специјално дизајнирана за нега на брада.

Категорија: , таг

Опис

Лесна, брзо впивачка формула базирана на масло и специјално дизајнирана за нега на брада, со многу корисни маса кои што инстантно ја кондиционираат брадата и овозможуваат да биде мека и уредна.
Се користи секојдневно и по потреба.
Се нанесува мала количина на дланките и рамномерно на брадата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.