HairShop.mk

BLACK BLANC VOLUME MASK 250ml

490.00 ден

Маска за волумен на тенка и нормална коса со екстракт од бамбус.

Категорија: , таг

Опис

Маска за волумен на тенка и нормална коса.
Благодарение на специјалната формула збогатена со екстракт од бамбус ја регенерира и зајакнува тенката и безживотна коса, зголемувајќи ја еластичноста и волуменот на косата.
Се нанесува мала количина од маската на измиена коса, се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.