HairShop.mk

BLACK BLANC VOLUME SHAMPOO 1000ml

700.00 ден

Шампон за волумен на нормална и тенка коса со екстракт од бамбус.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за волумен на нормална и тенка коса.
Дизајниран за нежно чистење и негување на тенката и безживотна коса. Благодарение на специјалната формула збогатена со екстракт од бамбус ја враќа еластичноста, волуменот и сјајот на косата уште при првата употреба, оставајќи ја видливо посилна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.