HairShop.mk

BLACK NOIR OLIO REPAIR 100ml

700.00 ден

Маслен концентрат за целосно обновување на косата.

Категорија: , таг

Опис

Маслен концентрат за целосно обновување на косата.
Формулата на обновувачкото масло збогатена со екстракт од Prickly Pear кактусот и дава влажност и ја штити косата од коренот до врвовите.
Неговата ултра лесна текстура ја враќа природната убавина  на косата истакнувајќи го нејзиниот сјај во наредните 24 часа.
Се нанесува на сува коса и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.