HairShop.mk

BLACK NOIR REPAIR SHAMPOO 1000ml

700.00 ден

Шампон за целосно обновување на косата со сок од Prickly Pear кактусот.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за целосно обновување на косата.
Формула збогатена со сок од Prickly Pear кактус чии лековити својства се користат не само во медицината, туку и во козметиката.
Нежно ја чисти косата и овозможува повторно растење. Лековитите и хидратантните својства на Prickly Pear кактусот обезбедуваат здрава и сјајна коса.
Шампонирањето се трансформира во релаксирачки и подмладувачки третман со кој се обезбедува мека, свиленкаста и пријатно миризлива коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.