HairShop.mk

BLACK NUTRIENTE MASK 1000ml

660.00 ден

Маска за нега на оштетена коса со арганово масло.

Категорија: , таг

Опис

Маска за нега на оштетена коса.
Формула збогатена со кератин, колаген и арганово масло.Аргановото масло длабински ја хидрира и обновува косата.
Маската и дава хидратација на косата и ја прави мека и сјајна.
Се нанесува на измиена коса , се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.