HairShop.mk

BLACK NUTRUENTE SHAMPOO 1000ml

580.00 ден

Шампон кој ја обновува и потхранува вашата оштетена коса со арганово масло.

Категорија: , таг

Опис

Шамон за потхранување и обновување на косата.
Формулата збогатена со кератин, колаген и арганово масло овозможува шампонот да ја потхрани и обнови косата од коренот до врвовите.
Аргановото масло дава висок сјај и ја обновува оштетената коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.