HairShop.mk

BLACK PEPPER IRON SPRAY 150ml

950.00 ден

Спреј за коса со термална заштита.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за коса со термална заштита.
Го обвиткува влакното со заштитен филм и го штити од топлина и механички стрес.
Идеален за коса која е често изложена на механички третмани, и за слаба коса која што има тенденција да се крши.
Зајакнува и дисциплинира, ја одржува косата исклучително здрава и полна со живот.
Исто така е совршен и за плава, бланширана и хемиски третирана коса.
Се прска на сува или мокра коса пред употреба на фен или преса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.