HairShop.mk

BLACK PLATINUM MASK 1000ml

950.00 ден

Absolute blond маска која помага во неутрализирање на несаканите жолти ефекти, и воедно ја негува оштетената коса.

Категорија: , таг

Опис

ABSOLUTE BLOND
Маска која помага во неутрализирање на несаканите жолти ефекти, и воедно ја негува оштетената коса. Маската и дава нов живот на белата, руса коса.
Формулата збогатена со екстракт од органски бадеми помага во негувањето на косата правејќи ја мека и сјајна.
Се нанесува на мокра коса, се остава неколку минути да делува и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.