HairShop.mk

BLACK RESTRUTTURANTE MASK 500ml

500.00 ден

Маска за сува и оштетена коса со екстракт од какао и кератин.

Категорија: , таг

Опис

Маска за сува и оштетена коса.
Збогатена со екстракт од какао и кератин, делува длабоко, ја дисциплинира косата давајќи и интензивна мекост, без чувство на тежина.
Активните состојки навлегуваат длабоко во влакното, обновувајќи ја свежината и виталноста на косата.
Се нанесува мала количина од маската на мокра коса, се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.