HairShop.mk

BLEACHING POWDER HAIR CARE PLEX 500gr

1,350.00 ден

Бланш со плекс е иновативната технологија за сите техники на бланширање.

Категорија: , таг

Опис

Бланш со плекс е иновативната технологија за сите техники на бланширање. Ја регенерира и  зајакнува структурата на косата и ја намалува кршливоста на влакното притоа обезбедувајќи брилијантност. Косата е посилна и поздрава. Неговата функционалност е базирана на комплекс од природни состојки, богати со протеини, кои се значително нај ефикасните за кондиционирање и за заштита на косата. Imel hair care Plex помага да се спречат несаканите ефекти при бланширањето, погоден е за сите техники на осветлување до 7 нијанси.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.