HairShop.mk

BLENDS OF MANY BEARD & SKIN BALM 100ml

710.00 ден

Балзам кој ги омекнува и хидрира лицето и брадата.

Категорија: , таг

Опис

Балзам за лице и брада.
Ги омекнува и хидрира брадата и кожата на лицето без да ги масти.
Содржи Urban Defense Pro за заштита на влакното од загадувачи и црн чај со ревитализирачко дејство.
Се нанесува на брадата и лицето и се масира се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.