HairShop.mk

BLENDS OF MANY ENERGIZING LOTION 12x10ml

1,100.00 ден

Лосион- ампули кои го спречуваат опаѓањето на косата и ја зајакнуваат истата.

Категорија: , таг

Опис

Третман за слаба коса и превенција од нејзино опаѓање.
Содржи Urban Defense Pro за заштита на влакното од надворешни штетни влијанија и црн чај за микроциркулација со ревитализирачко дејство. Помага при спречување на опаѓањето на косата, и зајакнувањето на истата.
На предходно измиена коса со Energizing Low шампонот, се нанесува една ампула директно во скалпот, се масира се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.