HairShop.mk

BOTANIKARE AROMA OIL TREATMENT 50ml

1,990.00 ден

Третман за детоксикација кој содржи масла од еукалиптус и бергамот горчлив портокал.

Категорија: , таг

Опис

Третман за детоксикација кој содржи масла од еукалиптус и бергамот горчлив портокал.
Темелно го чисти скалпот и ја подобрува структурата на влакното.
1. За длабинска употреба нанесете 2-3 полни пипети од маслото директно на неизмиен скалп, се масира додека целосо не се апсорбира. Се остава неколку минути да делува и се продолжува со Botanikare третман.
2. За ароматерапевтски третман додадете 3-4 капки од маслото во најсоодветниот шампон, се нанесува на косата, нежно се масира, се остава неколку минути да делува и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.