HairShop.mk

BOTANIKARE CALMING SHAMPOO 300ml

650.00 ден

Шампон за осетлив скалп.

Категорија: , таг

Опис

Дерматолошки шампон со смирувачко дејство за скалп, збогатен со ботанички екстракти и еко- серфистицирани состојки, дава ефективно дејство за смирување на скалпот.
Нежно го чисти скалпот и косата, го нормализира дејството на  PH факторот и ја остава косата мека и свиленкаста.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.