HairShop.mk

BOTANIKARE CALMING TONIC 150ml

1,100.00 ден

Тоник за осетлив скалп.

Категорија: , таг

Опис

Смирувачки тоник за осетлив скалп со нежна формула со еко-сертифицирани состојки, ја намалува иритацијата и воспалувањето на скалпот и го нормализира PH факторот.
После миење со Calming шампон се прска во скалпот на одредени делови, се масира се додека не се абсорбира целосно. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.