HairShop.mk

BOTANIKARE ENERGIZING SHAMPOO 950ml

1,220.00 ден

Шампон кој спречува опаѓање на косата и истовремено ја подготвува косата и скалпот за енергичен третман против опаѓање на косата.

Категорија: , таг

Опис

Заштитните својства на Yuzu комбинирани со омекнувачки, заштитнички и хранливи својства од повеќе корисни продобивки на фитостероли, се избрани за ребаланс и подготовка на косата и скалпот за енергичен третман кој спречува опаѓање на косата.
Го подготвува скалпот за третман, нежно го чисти скалпот и ослободува фоликуларен ефект.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.