HairShop.mk

BOTANIKARE ENERGIZING SUPERACTIVE TONIC 125ml

1,500.00 ден

Интензивен регенерирачки лосион кој помага во спречување на опаѓање на косата.

Категорија: , таг

Опис

Интензивен регенерирачки лосион со иновативен ботанички и биотехнолошки комплекс.
Помага за ребалансирање на скалпот, ја реактивира периферната микроциркулација и ја снабдува со кислород при што го зајакнува влакното.
Се нанесува на скалпот и се масира додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.