HairShop.mk

BOTANIKARE PURIFYING SHAMPOO 300ml

660.00 ден

Шампон против сув и мрсен првут.

Категорија: , таг

Опис

Антибактериските својства на Piroctone Olamine и Protelan во комбинација со заштитните својства на Yuzu се внимателно избрани за нежно чистење и отстранување на сув и мрсен првут, осигурувајќи дека хидро-липидната рамнотежа останува непроменета, и ја подобрува заштитата на скалпот.
Нежно и длабоко ги чисти косата и скалпот, и ја остава косата мека, сјајна и без првут.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.