HairShop.mk

BRILLANTINA POMADE 100ml

620.00 ден

Одличен и неопходен асистент при создавање на стилска фризура.

Категорија: , таг

Опис

Одличен и неопходен асистент при создавање на стилска фризура.
Сјајниот стајлинг ја зајакнува и ја менува структурата на вашата коса.
Активни состојки: Природен пчелин восок и  алое вера кои обезбедуваат најдобра грижа и стилизирање на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.