HairShop.mk

CLASSIC MOISTURIZING SHAVE CREAM 150ml

760.00 ден

Крема за бричење наменета за нормална до груба брада.

Категорија: , таг

Опис

Крема за бричење наменета за нормална до груба брада.
Формулата содржи моќни антиоксиданси кои овозможуваат бричење без сушење на кожата. Смирувачките состојки алое вера и маслото од авокадо даваат максимална заштита на сувата и осетлива кожа. Хидрирачката крема за бричење се препорачува и на кожата која бара максимална хидратација.
Се навлажнува лицето со топла вода, потоа се нанесува од кремата за бричење и се бричи како и обично.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.