HairShop.mk

Color Star Colour Care Mask 500ml

520.00 ден

Маска Color Star за фарбана и третирана коса

Категорија: , таг

Опис

Маска Color Star за фарбана и третирана коса за потхранување на косата и затворање на кутикулите,правејќи ја косата сјајна ја продолжува долготрајноста и интензитетот на козметичките бои 500ml
Се нанесува на коса засушена со пешкир и се остава да дејствува5-10 мин

Со текот на годините косата го губи својот сјај и еластичност. Гоџи бобинките моќно го поттикнуваат нивно брзо обновување. Исто така, длабински ја хидрираат косата и ја заштитуваат од надворешните влијанија.

  • Мал совет:
    За да го зајакнете сјајот и траењето на козметичката боја, после измивање на бојата само со вода нанесете гоџи маска,нека отстои 5 минути па потоа шампонирајте со Гоџи шампонот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.