HairShop.mk

Color Star Shampoo 350ml

490.00 ден

Шампон за фарбана и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за фарбана и третирана коса за потхранување на косата и затворање на кутикулите,правејќи ја косата сјајна ја продолжува долготрајноста и интензитетот на козметичките бои.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.