HairShop.mk

COLOURING MASK GOLD 250ml

1,250.00 ден

Колор маска за нега и одржување на природната и козметичката боја.
Gold

Категорија: ,

Опис

Колор маска за нега, одржување и боење на косата.
Ја одржува веќе постоечката боја, и дава свежина и сјај.
Збогатена со микро – активно злато, масло од кератин и арган, ја храни и хидрира косата, подобрувајќи ја природната или козметичката боја.
Елементите на кератин го надополнуваат заштитниот протеин во кутикулата и кортексот на косата. Аргановото масло кое е богато со витамин Е и микро – активното злато, создаваат заштитен слој околу влакното и и даваат сјај.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.