HairShop.mk

CREAM POMADE 85gr

990.00 ден

Крема за стилизирање која овозможува креирање на природен изглед, зацврстување и низок сјај.

Категорија: , таг

Опис

Крема за стилизирање која овозможува креирање на природен изглед, зацврстување и низок сјај. Дефинирана текстура, хидрира, ја негува косата и има антифриз ефект.
Се нанесува мала количина на сува или влажна коса и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.