HairShop.mk

DAILY SHAMPOO 250ml

600.00 ден

Шампон за нормална кон мрсна коса и кожа на главата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за нормална кон мрсна коса и кожа на главата.
Користејќи агенси од природни ресурси Daily шампонот спречува претерано мрсење на косата, овозможувајќи нежно отстранување на себумот. Листот од жалфија и екстрактот од камилица даваат сјај, ја намалуваат количината на бактерии и ја штитат бојата на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.