HairShop.mk

DEFINED STRUCTURE STYLING CREAM 100ml

990.00 ден

Крем- гел за дефинирана структура на вашата коса.

Категорија: , таг

Опис

Крем- гел за дефинирана структура.
Луксузен крем за сјалинг, специјално формулиран за мажи, обезбедува дефиниција  структура на вашата коса. Овој крем за стилизирање е со средно држење и и овозможува на косата да остане мека, за да можете да ја престилизирате во текот на денот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.